X
تبلیغات
زولا

صــــــــــــدای بحــــــــــــرین
 
انقلاب 14 فبرایر بحرین

 بیانیه وفاق در پی رویدادهای چند روز اخیر و در آستانه تا ریخ بازگشت به میدان شهداء

· صدای بحرین

 (2).jpg


یه وفاق در بیانیه خود بر این چند مطلب تاکید می کند:


1-  خواسته های سیاسی :


وفاق به راه خود در به دست آوران مطالب سیاسی که پادشاه و ولی عهد آن را شروع نا میده اند ادامه می دهد که همانا نا آزادی و کرامت برای همه مردم چه سنی و چه شیعی می باشد  از راه حکومت پادشاهی و قانون  مداری و مجلس انتخابی و تو زیع عادلانه ثروت و حکومتی که درآن تمییز نباشد وبر آن تاکید می کنیم که ما به دنبال حکومت مدنی هستیم و نه دولت دینی و یا ولایت فقیهی .


2-  خواسته های حقوقی :


وفاق اصرار دارد تمام کسانی که در درگیریهایی اخیر ضرر دیده اند اعلام کنند و بخواهند که حقوقشان به آنها داده شود از جمله کسانی که از کار بر کنار شدند یا مساجدی که تخریب شد و زندانیان و شکنجه شدگان و این اعتراض مسالمت آمیز و به شکل متمدن صورت گیرد و از راه قانون .


3-  ادامه یافتن راه مسالمت آمیز :


ما هنوز معتقدیم باید سلامتی مردم را حفظ کنیم و از اموال مردم محافظت کنیم و مردم در مشارکت در تظاهرات یا عدم مشارکت آزادند. ونیازی نیست که به میدان شهدابر گردیم بلکه میتوان در مناطق خود تجمع کرد. مردم تونس بدون اینکه در میدان جمع شوند پیروز شدند و در اردن و مغرب نیز جای خاصی  انتخاب نشده است هر چند مصریها در میدان تحریر به پیروزی رسیدند . و همه همچنین به صورت روشن میخواهیم که موسسات آموزشی در فعالیت سیاسی و تظاهرات مردمی شرکت نکنند.


4-شعارهای اصلاحی دادن:


شعار اصلی وفاق (الشعب یرید اصلاح النظام است ) و الشعب یرید اسقاط النشام نمی باشد .

همچنانکه وفاق نیم خواهد کسی شعار بر علیه حکومت و اشخاص دهد مانند (الموت لآل خلیفه)


5-کاری  برای راه حل سیاسی :


راه حل سیاسی را بهترین راه حل می دانیم که وارد جلسه گفتگو با حکومت شویم و اصلاحات را بخواهیم .نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 11 خرداد‌ماه سال 1390 توسط ره پویان آزادی
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگ